Що не можна робити з ізопропіловим спиртом?

Легкозаймисті поверхні Спирт є легкозаймистою речовиною, тому ви ніколи не повинні використовувати його для очищення легкозаймистих поверхонь або місць, які піддаються впливу відкритого вогню (наприклад, камін). Також доцільно триматися подалі від поверхонь, які постійно нагріваються. 29 січня 2024 р.

Це не друг Дерево або шкіра Ви можете використовувати спирт для обробки деяких поверхонь, таких як мармур, вапняк або терраццо, але не для деревини. Хімічна речовина може пошкодити дерев’яне покриття. І хоча його безпечно використовувати на шкірі з покриттям, наприклад у вашому автомобілі, з часом це пошкодить шкіру та знебарвить її.

Зберігати контейнер щільно закритим. Використовуйте тільки на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні. Уникати вдихання парів. Ретельно вимийте руки після роботи.

Ізопропіловий спирт може утворювати легкозаймисту паро-повітряну суміш у закритих резервуарах або контейнерах. Ізопропіловий спирт може з часом реагувати з ПОВІТРЯМ і КИСНЕМ, утворюючи нестабільні пероксиди, які можуть вибухнути. Ізопропіловий спирт при нагріванні утворює вибухонебезпечні суміші з АЛЮМІНІЄМ.

Люди можуть використовувати 70% ізопропіловий спирт для дезінфекції незначних порізів і подряпин.. Для цього виконайте такі дії: Переконайтеся, що в кімнаті є хороша вентиляція. Обережно очистіть шкіру навколо порізу водою.

Ізопропіловий спирт і медичний спирт – це не те саме. Спирт складається з ізопропілового спирту та трохи води. Іноді він містить інші додаткові інгредієнти. З іншого боку, ізопропіловий спирт – це чистий спирт з невеликою кількістю води та інших інгредієнтів або без них.