Що сталося із Західною Європою в Середньовіччі?

Темні віки характеризуються феодалізмом, впровадженням плуга в землеробство та чумою. Період часу огорнули західноєвропейців марновірством і страхом. Католицька церква стала стрижневою силою, яка впливала на життя всіх, хто мешкав на цих землях.

90% європейського населення залишалися сільськими селянами, зібраними в невеликі громади садиб або сіл. Міста виростали навколо замків і часто укріплювалися мурами у відповідь на заворушення та набіги. Повсякденне життя селян полягало в роботі на землі. Життя було суворим, з обмеженою дієтою та невеликим комфортом.

Темні віки — це термін для раннього середньовіччя (бл. 5-10 ст.), або іноді всього середньовіччя (бл. 5-15 ст.), у Західній Європі після падіння Західної Римської імперії, що характеризує її як позначено економічний, інтелектуальний і культурний занепад.

Темні віки в Європі були результатом ослаблення Римської імперії внаслідок численних вторгнень таких племен, як готи, вандали, гуни та інші. Римо-католицькі церкви стали могутніми, забобонними та корумпованими. Феодалізм і феодальні королі також здобули популярність.

феодалізм У середньовічній Європі сільське життя регулювалося системою, яку вчені називають «феодалізм.” У феодальному суспільстві король надавав дворянам і єпископам великі ділянки землі, які називалися феодами.');})();(function(){window.jsl.dh('M6TsZvqeFtL_wbkP1M6r-AI__38','

Біблію переписували від руки в темні віки. Враховуючи той факт, що більшість людей у ​​Західній Європі були християнами, Біблія ніколи не була під загрозою втрати. Незважаючи на те, що лише відносно невеликий відсоток населення міг читати Біблію, вона все одно була основою католицької релігії.