Що таке 3-каскадний підсилювач?

У трьох каскадному підсилювачі перший каскад складається з диференціального підсилювача, другий каскад складається з сполучного пристрою у вигляді комбінації діодів, а третій каскад використовує обмежувач струму

обмежувач струму

Обмеження струму — це практика встановлення обмеження на струм, який може подаватись на навантаження, щоб захистити схему, що генерує або передає струм, від шкідливих впливів через коротке замикання або перевантаження. Термін «обмеження струму» також використовується для визначення типу пристрою захисту від надструму.

https://en.wikipedia.org › wiki › Current_limiting

. Три етапи: перший етап – диференціальний підсилювач, другий ступінь – комбінація діодів, третій ступінь – обмежувач струму.

Найпоширенішою причиною використання кількох етапів є для збільшення посилення підсилювача в програмах, де вхідний сигнал дуже малий, наприклад, у радіоприймачах. У цих програмах один каскад сам по собі має недостатнє посилення.

Триканальний підсилювач ідеально підходить для живлення пари динаміків і сабвуфера.

  • Підсилювач – це електронний пристрій, який посилює вхідну потужність сигналу.
  • Типи підсилювача: 2.1 Підсилювач напруги: Підсилювач напруги збільшує вхідну напругу. 2.2 Підсилювач струму: підсилювач струму збільшує вхідний струм. 2.3 Підсилювач потужності: підсилювач потужності збільшує вхідну потужність.

Ця типова схема операційного підсилювача складається з транзисторних пристроїв MOS (метал-оксид-напівпровідник) і складається з вхідний диференціальний каскад (пристрої M1 і M2), другий каскад посилення (пристрій M9) і вихідний каскад (пристрій M8).

Це має погана температурна стабільність. Через це його точка Q зміщується. У багатокаскадному підсилювачі з прямим зв’язком зсуви Q-точки посилюються в наступних каскадах.