Що таке 3-каскадний підсилювач?
У трьох каскадному підсилювачі перший каскад складається з диференціального підсилювача, другий каскад складається з сполучного пристрою у вигляді комбінації діодів, а третій каскад використовує
. Три етапи: перший етап – диференціальний підсилювач, другий ступінь – комбінація діодів, третій ступінь – обмежувач струму.
Найпоширенішою причиною використання кількох етапів є для збільшення посилення підсилювача в програмах, де вхідний сигнал дуже малий, наприклад, у радіоприймачах. У цих програмах один каскад сам по собі має недостатнє посилення.
Триканальний підсилювач ідеально підходить для живлення пари динаміків і сабвуфера.
- Підсилювач – це електронний пристрій, який посилює вхідну потужність сигналу.
- Типи підсилювача: 2.1 Підсилювач напруги: Підсилювач напруги збільшує вхідну напругу. 2.2 Підсилювач струму: підсилювач струму збільшує вхідний струм. 2.3 Підсилювач потужності: підсилювач потужності збільшує вхідну потужність.
Ця типова схема операційного підсилювача складається з транзисторних пристроїв MOS (метал-оксид-напівпровідник) і складається з вхідний диференціальний каскад (пристрої M1 і M2), другий каскад посилення (пристрій M9) і вихідний каскад (пристрій M8).
Це має погана температурна стабільність. Через це його точка Q зміщується. У багатокаскадному підсилювачі з прямим зв’язком зсуви Q-точки посилюються в наступних каскадах.