Що таке адхаб аль-кабр у Корані?
Покарання могили (араб. عذاب القبر, романізоване: ʿadhāb al-qabr, також перекладається як Мука могили) іудейсько-ісламська концепція про час між смертю та воскресінням
.
Покарання могили — за гріхи серця, очей, вух, рота, язика, живота, інтимних органів, рук, ніг і всього тіла. Усі будуть покарані в могилах за свої гріхи, залежно від того, наскільки великими чи малими вони були.
Відповідно до ісламських вірувань, Бог буде грати роль судді, зважуючи вчинки кожної людини. Він вирішить, чи ця людина ʾākhirah (загробне життя) знаходиться в Jahannam (Пекло) або Jannah (Небеса) на основі ваги добрих чи поганих вчинків у порівнянні один з одним.
Згадується, що люди в могилі (тобто мертві люди) перебувають у простому стані сну перед судним днем: Посилання: Коран, глава 36: 51 – І в Ріг засурмлять; і відразу ж поспішать від могил до свого Господа.
Докази з Корану. У той день, коли настане Час, буде сказано: «Вкиньте народ фараона в найгірші муки» (Коран 40:45-46). Цей вірш вказує на те, що народ фараона зазнає жахливої кари — бути викритим. до пекельного вогню вранці та ввечері до дня Воскресіння перебуваючи в могилах.
Покарання могили (араб. عذاب القبر, романізоване: ʿadhāb al-qabr, також перекладається як Мука могили) іудейсько-ісламська концепція про час між смертю та воскресінням у день Страшного суду.