Що таке бідний клітинний бульозний пемфігоїд?
Утворення субепідермальних пухирів із явною запально-клітинною інфільтрацією є характерною ознакою АТ, але не пухирчатки (5). У патогенезі АД беруть участь різні імунні клітини та фактори, в т.ч В-клітини (6), Т-клітини (7), клітини комплементу (5), тучні клітини (8), нейтрофіли (9) та еозинофіли (10).
Причини бульозного пемфігоїду Бульозний пемфігоїд викликається проблема з імунною системою (захист організму від інфекції). Замість того, щоб атакувати мікроби, він атакує та пошкоджує шкіру. Невідомо, чому це відбувається. Іноді це пов’язують із пошкодженням шкіри (наприклад, сонячними опіками) або прийомом певних ліків.
Наше дослідження показало, що похилий вік, неврологічні захворювання, захворювання серцевих клапанів, злоякісні новоутворення, прийом статинів (група препаратів, що знижують рівень холестерину в крові), шкірні інфекції на момент встановлення діагнозу та поширене ураження шкіри пов’язані з нижчими показниками виживання. .
Діагностика бульозного пемфігоїду ґрунтується на клінічному сценарії та лабораторних дослідженнях. Гістологія з прямими та непрямими імунофлюоресцентними дослідженнями допомагає в діагностиці. Гістологія покаже субепідермальний розрив з поверхневим периваскулярним запальним інфільтратом і численними еозинофілами.
Середній вік смерті становив 89,6 років, а середній – 88,5 (SD 7,55). Віковий діапазон на момент смерті був 66,8 до 97,7 років. Середній час від встановлення діагнозу АТ до смерті становив 2,46 року, а середній – 3,06 року (SD 2,55).