Що таке частка в дієслівному словосполученні?
Частка є дієслово або слово, засноване на дієслові, яке виражає стан існування, закінчується на -ing (теперішній час) або -ed, -en, -d, -t, -n або -ne (минулий час), що функціонує як прикметник. Це означає, що потрібно змінити (або описати) іменник або займенник.
Дієприкметникові фрази можуть бути утворені як за допомогою дієприкметників минулого часу (наприклад, «забутий»), так і дієприкметників теперішнього часу (наприклад, «дивуючись»). Приклади: дієприкметникові фрази Вона з’їла свій обід, здивована, що він так добре вийшов. Складаючи білизну, Пол знайшов на своїй сорочці пляму. Купаючись в океані, мою племінницю вкусила риба.
Дієприкметникова фраза є модифікатором (прикметниковим чи прислівниковим) і починається з дієслова-причастя, яке НЕ містить усіх елементів основної дієслівної фрази, зокрема ТЕНСИВНОГО або допоміжного, тому фраза з дієприкметником НЕ є фразою основного дієслова.
Пам'ятайте, причастя буде мати закінчення на -ing, -ed (ці два найпоширеніші закінчення причастя), -en, -t, -n, -d або -ne. «Стріляти» — це дієслово, а «стріляти» закінчується на -ing, тому це може бути причастя, якщо воно змінює іменник або іменникову фразу.
Частки – це особлива форма дієслова, яка має два основних призначення: 1 Перетворіть дієслово на прикметник, щоб змінити іменники. 2 З’єднайте допоміжні дієслова, щоб створити різні часи, наприклад теперішній досконалий час.
4 правила вживання дієприкметникового словосполучення
- 1 Поставте дієприкметникову фразу безпосередньо біля іменника, який вона змінює. …
- 2 Якщо необмежувальна дієприкметникова фраза змінює тему, відокремте її комою. …
- 3 Поставте обмежувальні дієприкметникові фрази після іменників, які вони змінюють, і не використовуйте кому.