Що таке децентралізація в демократії?
Децентралізація – це передача повноважень, відповідальності та підзвітності від центральних до місцевих. уряди. Децентралізація може приймати різні форми, які зазвичай описуються публічно. такі терміни адміністрування, як деконцентрація, деволюція та делегування.
Демократична децентралізація означає надання повноважень приймати рішення місцевій владі, щоб вони могли робити вибір, який безпосередньо впливає на їхні громади. Він зосереджений на залученні громадян, просуванні громадських лідерів і вирішенні проблем, які мають найбільше значення на місцевому рівні.
Децентралізація є процес передачі контролю від однієї основної групи до кількох менших. Децентралізація уряду, наприклад, надає більше повноважень окремим штатам, а не зосереджує їх на федеральному рівні.
Центр витрат є прикладом децентралізації, за якої повноваження відстежувати контрольовані витрати надаються підлеглим в організації. У децентралізованій організації кожен відділ є центром витрат.
ПЕРЕВАГИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ Субсидіарність: Ефективність досягнута завдяки забезпеченню підзвітності демократично обраних посадовців перед виборцями. Мобілізація: більш широка участь місцевих громадян у місцевих установах має сприяти прийняттю рішень і демократичному процесу.
- У політиці, що дотримується, бракує одноманітності.
- Виникне проблема координації.
- Це вимагатиме найму навченого та кваліфікованого персоналу.
- Це збільшить фінансове навантаження на організацію.
- Це може викликати конфлікт між керівниками різних підрозділів.