Що таке єгипетське божество скарабей?

Хепрі: Єгипетський бог Хепрі

Хепрі

Хепрі (єгип. ḫprj, також транслітеровано Khepera, Kheper, Khepra, Chepri) — бог із обличчям скарабея в давньоєгипетській релігії, який представляє сонце, що сходить або вранці. У ширшому розумінні він також може символізувати створення та оновлення життя.

https://en.wikipedia.org › wiki › Хепрі

був відомий як бог із обличчям скарабея в давньоєгипетська релігія

давньоєгипетська релігія

Давньоєгипетська релігія була складна система політеїстичних вірувань і обрядів що склало невід’ємну частину давньоєгипетської культури. Він зосереджувався на взаємодії єгиптян з багатьма божествами, які, як вважають, були присутні та контролювали світ. Відомо близько 1500 божеств.

https://en.wikipedia.org › wiki › Стародавня_єгипетська_релігія

. Він представляв схід і рух ранкового сонця і тому відомий як Бог Сонця. Він також представляв оновлення життя.

Скарабеї були символами відродження, воскресіння, перетворення та зростання. Люди носили амулети-скарабеї на удачу та захист. Тіла померлих прикрашали скарабеями, щоб гарантувати, що вони могли безпечно подорожувати до загробного світу та переходити на той світ.

Жук-скарабей із його складною символікою перетворення, захист і. воскресіння, є позачасовим символом стародавньої мудрості та духовного розуміння. Споглядаючи його таємниці, ми нагадуємо про життєвий цикл і нескінченне прагнення до переродження та просвітлення.

Ден Гаррет: Скарабей давав Дену Гаррету наступні здібності щоразу, коли той вимовляв серійний код Скарабея: Надлюдська сила. політ: Ден міг літати без використання крил. Вибух енергії: вони проявлялися у вигляді блискавок, які Ден зазвичай вистрілював зі своїх пальців.

відродження і регенерація Таким чином, скарабей розглядався як відображення вічного циклу життя і було охарактеризовано як представлення ідеї відродження та регенерації. Скарабеї пов’язані з темами прояву та зростання, і скарабеї були знайдені по всьому Єгипту, які походять з багатьох різних періодів єгипетської історії.');})();(function(){window.jsl.dh('YDTrZqeBEKniwN4PusrmoQ0__39 ','

Їх часто використовували як обереги для таких предметів, як намиста, діадеми, браслети, каблучки та сережки. Його також використовували як прикрасу меблів. За часів Нового царства скарабеїв звикли забезпечують захист і удачу, а деякі навіть вірили, що вони надають духовну силу своїм носіям.