Що таке інквізиція і які її цілі?
була судовою установою, яка проіснувала між 1478 і 1834 роками. Його нібито метою було для боротьби з єрессю в Іспанії, але на практиці це призвело до консолідації влади в монархії щойно об’єднаного Іспанського королівства. Його жорстокі методи призвели до масової смерті та страждань.
Інквізиція була судовою процедурою та групою установ у католицькій церкві, метою якої було для боротьби з єрессю, відступництвом, богохульством, чаклунством і звичаями, які вважаються відхиленими.
Інквізиція була потужною установою, створеною в католицькій церкві для викорінити і покарати єресь по всій Європі та Америці. Починаючи з 12 століття і продовжуючи сотні років, інквізиція сумно відома жорстокістю своїх тортур і переслідуванням євреїв і мусульман.
Мета тут була завжди навернення, ніколи не смертна кара, який використовувався лише в крайньому випадку. Інквізиція мала на меті навернути не тільки для того, щоб врятувати душу обвинуваченого, але й тому, що побоювалася, що інакше все більше і більше християн буде зведено зі шляху. назад в офіційну Церкву.
Примусове навернення та депортація Часто працюючи в тандемі, євреї були піддані примусовому наверненню. Тих, хто відмовлявся зректися своєї віри, депортували, катували або вбивали.
У 2000 році Іван Павло вибачився за гріхи римо-католиків, скоєні в ім’я їхньої віри, включно з зловживаннями під час інквізиції. – репресії церковних чиновників з 13-го до 19-го століть щодо осіб, підозрюваних у суперечності з церковним вченням.