Яка формула для розрахунку відстроченого податку?

Відстрочене податкове зобов'язання в балансі компанії являє собою майбутній податковий платіж, який компанія повинна сплатити. 2 Розраховується як очікувана податкова ставка компанії помножена на різницю між її оподатковуваним прибутком і бухгалтерським прибутком до сплати податків.

Формула відстрочених податкових зобов’язань (DTL) Відходячи від попереднього прикладу амортизації, відстрочені податкові зобов’язання (DTL), записані в балансі, розраховуються як різниця між вартістю основних засобів у бухгалтерському та податковому обліку в кожному періоді, помножена на ставку податку.

Розрахунок ДТА

  1. Складіть список усіх активів і пасивів.
  2. Розрахувати бази оподаткування.
  3. Визначте тимчасову різницю.
  4. Розрахувати ставку податкових зобов’язань.
  5. Визначте податкові активи.
  6. Визначте об'єкти, не включені у фінансові позиції.
  7. Підсумуйте всі фактори, а потім занесіть їх у рахунки.

Зобов'язання з відстроченого податку на прибуток є результатом різниці між витратами з податку на прибуток, зазначеними у звіті про прибутки та збитки, і податком на прибуток, що підлягає сплаті. Можуть виникнути ситуації, коли податок на прибуток, що підлягає сплаті у податковій декларації, буде вищим, ніж витрати з податку на прибуток у фінансовій звітності.

Оцінка відстроченого податку Відстрочені податкові активи та зобов'язання являють собою майбутні податки, які будуть відшкодовані або підлягають сплаті. Тому можна очікувати, що їх слід дисконтувати для відображення вартості грошей у часі, що відповідало б способу оцінки інших зобов’язань.

Це найпоширеніший приклад відстроченого податкового зобов’язання. Продаж в розстрочку: Коли компанія збирає платежі за продукт, проданий у розстрочку, повна вартість цього продажу буде відображена у фінансовому звіті про доходи. Однак компанія сплачує податки лише з річних платежів.