Що таке кислотне масло в миловарінні?
Вісім жирних кислот, з яких складаються молекули нашого мила, включають чотири насичені жирні кислоти – миристинова, лауринова, пальмітинова і стеаринова, і чотири ненасичені жирні кислоти – рицинолева, олеїнова, лінолева і ліноленова.
До складу мила зазвичай додають кислоти лимонний сік (лимонна кислота), оцет (оцтова кислота) і йогурт (молочна кислота). Додавання цих кислот ускладнює процес виготовлення мила, оскільки вони швидше і легше реагують з NaOH або KOH, ніж жирні кислоти.
Соапсток обробляють їдким лугом для омилення нейтральної олії та відправляють у реактори підкислення для розщеплення. У цих реакторах соапсток змішується з сірчаною кислотою, яка вивільняє жирні кислоти та гліцериди, що не прореагували, у вигляді маслянистої суміші відомий як Acid Oil.
Пальмітинова – це насичена жирна кислота, яка забезпечує твердість і стабільну кремову піну. Більшість миловарів одразу замислюються пальмова олія (і так, пальмова олія містить велику кількість пальмітинової кислоти).
Олеїнова кислота також використовується як a очищаючий засіб у милі та як пом’якшувальний засіб у лосьйонах і кремах. Обидві ці властивості є чудовими властивостями для природного догляду за шкірою, тому ми любимо використовувати олеїнову кислоту в Rocky Mountain Soap Company.
гідроксид натрію Діючою речовиною мила є довгі ланцюги, як правило, від 12 до 18 вуглеців, жирні кислоти, які прореагували з гідроксидом натрію. Вуглецевий кінець отриманої молекули розчиняється в жирі, олії чи жирі, тоді як кінець карбоксилату натрію іонізується та розчиняється у воді.