Що таке класифікація M7?

Рекомендації ICH M7 описують послідовний підхід до ідентифікації, класифікації та контролю реактивних мутагенних домішок ДНК у фармацевтичних продуктах для обмеження потенційного канцерогенного ризику, пов’язаного з такими домішками.

ICH M7 фокусується саме на мутагенності. можна провести оцінку (наприклад, аналіз на зворотну мутацію бактерій) або домішки можна контролювати за допомогою Порогу токсикологічної занепокоєності (TTC). Негативні результати будь-якої оцінки віднесуть домішку до класу 5.

7.5 Винятки та гнучкість у підходах Сполуки з деяких структурних класів мутагенів можуть відображати надзвичайно висока канцерогенна здатність (когорта, що викликає занепокоєння), тобто афлатоксиноподібні, N-нітрозо- та алкілазокси структури.

У поточному контексті класифікація сполуки (домішки) як генотоксичної загалом означає це є позитивні результати встановлених тестів на генотоксичність in vitro або in vivo з основним фокусом на ДНК-реактивних речовинах, які мають потенціал для прямого пошкодження ДНК.

Клас 1 — відомі мутагенні канцерогени, клас 2 — відомі мутагени з невідомим канцерогенним потенціалом, клас 3 — попереджувальні структури (не пов’язані з лікарською речовиною) без підтверджуючих даних про мутагенність, клас 4 — попереджувальні структури (пов’язані з лікарською речовиною, яка сама по собі не є -мутагенний) і клас 5 не показують …

ICH M7 забезпечує структуру для прийнятного споживання (AI) менше, ніж протягом усього життя (LTL), отриманого від життєвого AI. Вплив N-нітрозодиетиламіну (NDEA) на ICH M7 LTL AIs має незначний надмірний ризик раку. Щоб обмежити вплив N-нітрозамінів, слід використовувати рекомендації ICH M7 LTL AI.