Що таке когнітивний розвиток у дітей з особливими потребами?

Засоби пізнавального розвитку як діти думають, досліджують і розуміють речі. Це розвиток знань, умінь, навичок вирішення проблем і схильностей, які допомагають дітям мислити і розуміти навколишній світ.

Інвалідність – це тимчасовий або постійний стан, що обмежує основну життєдіяльність. Спілкування, навчання та робота є прикладами основних життєвих дій. Когнітивні розлади включають такі стани, як афазія, аутизм, дефіцит уваги, дислексія, дискалькулія та втрата пам'яті.

Діти з інтелектуальною недостатністю мають обмеження щодо того, скільки вони можуть вчитися та працювати. Вони можуть повільніше вчитися, говорити, ходити та адаптуватися до соціальних ситуацій, ніж інші діти. З точною та ранньою діагностикою ваша дитина зможе зробити кращий крок до задоволеного життя.

«Когнітивні розлади» — це термін, який стосується широкого кола станів, які включають інтелектуальна недостатність, розлади спектру аутизму, важкі, стійкі психічні захворювання, травми головного мозку, інсульт, хвороба Альцгеймера та інші деменції.

Когнітивні тренінгові підходи є використовується для втручання при таких станах, як СДУГ, тривога та депресія, а також при порушеннях навчання. Робоча пам'ять відіграє життєво важливу роль у здатності дитини чи молодої людини навчатися та впливає на їх поведінку в класі.

Це визначення досить тривале, щоб пояснити, чому люди називають РАС розладом нервової системи, а не когнітивним розладом. За даними Green et al. (1995) аутизм – це синдром, який визначається здебільшого в поведінкових термінах, але він пов'язаний із широким спектром когнітивних розладів.