Що таке короткозорість і гіперметропія?
Короткозорість також називають короткозорістю. Гіперметропія також називається далекозорістю. При цьому об’єкт поблизу здається чітким, а дальні об’єкти – розмитими. При цьому об’єкт поблизу виглядає розмитим, а об’єкти, розташовані далеко, здаються чіткими.
Гіперметропія (гіперметропія) означає далекозорим і саме там за сітківкою формується зображення найближчого предмета. Це може бути тому, що око занадто коротке або рогівка/кришталик недостатньо заломлює світло під час перегляду зображення.
Далекозорість — це стан, при якому зображення віддаленого об’єкта стає сфокусованим за сітківкою, в результаті чого об’єкти, розташовані поблизу, здаються розфокусованими. Короткозорість – це стан, при якому, на відміну від гіперметропії, зображення віддаленого об’єкта стає сфокусованим перед сітківкою, через що віддалені об’єкти виглядають не в фокусі.
Короткозорість – це поширений стан зору, при якому близькі об’єкти виглядають чітко, а далекі – розмитими. Короткозорість в медицині називається короткозорістю. Короткозорість виникає, коли форма ока — або форма певних частин ока — змушує світлові промені згинатися або заломлюватися.
Гіперметропія (далекозорість) не зникає, якщо не зробити операцію. Але навіть після операції ваш зір може змінитися з часом. Це природна частина старіння. Окуляри або контактні очки можуть виправити зір і допомогти вашим очам сфокусуватися.