Що таке лікарська реакція у котів?
Шкірна реакція на ліки у котів, зокрема ідіосинкратичні реакції, відомі як шкірні медикаментозні висипання, виникає приблизно через два тижні після початку прийому ліків. Кропив’янка, червоний висип і свербіж шкіри є поширеними симптомами, пов’язаними з реакцією шкіри на ліки.
Препарати, які є токсичними для кішок Симптоми токсичності ліків у кішок включають Шлунково-кишковий розлад (діарея, блювота), лихоманка, зневоднення, млявість, бліді або темні ясна, судоми, прискорене серцебиття або ознаки болю.
Які приклади взаємодії між ліками?
- Флуконазол і симвастатин. Флуконазол (дифлюкан) пригнічує належну роботу деяких ферментів CYP450. …
- Ондансетрон і дофетилід. Ондансетрон (Зофран) – це препарат, який використовується для запобігання нудоти та блювоти. …
- Дигоксин і аміодарон. …
- Бактрим і варфарин. …
- Левотироксин і омепразол.
Цей стан часто помічають, коли власники йдуть погладити цю територію раптом реагує їхній кіт. Реакція може бути настільки ж доброякісною, як просто подряпати це місце, або вони можуть раптово стати агресивними та спробувати вкусити. Їхні зіниці можуть розширюватися, на шкірі з’являтися хвилі, у них можуть текти слини.
Що мені робити? Якщо ви підозрюєте, що ваша кішка могла мати доступ до отруйної речовини, важливо це зробити зв’яжіться зі своїм ветеринаром або з телефоном 1-800-213-6680 або зверніться до ветеринарної допомоги якомога швидше, це цілодобовий центр боротьби з отруєннями тварин..
Нехарактерна млявість, нестійка хода, слинотеча, важке дихання, діарея, судоми та раптові напади блювоти є одними з загальних клінічних ознак котячого отруєння (токсикозу). Власник кота, який помітить будь-який із цих ознак, зробить тварині величезну послугу, звернувшись до невідкладної ветеринарної допомоги.