Що таке літаючий кінь у Корані?
Хоча Коран не вказує подробиць подорожі Мухаммеда, пізніші розповіді розповідають, що пророка несла чарівна істота під назвою
. У найдавнішій біографії Мухаммеда, що дійшла до нас
(VIII століття), Бурак описується як «біла тварина, наполовину мул, наполовину осел, з крилами на боках».
У деяких легендах Пророк їде верхи Бурак через сім небес після ісри; в інших він прив'язує його до стіни мечеті перед своїм вознесінням. Бурак також іноді зображується як транспортний засіб інших пророків в ісламській традиції, таких як Авраам.
Історія Ісра, значно вдосконалена традицією, розповідає, що Мухаммад здійснив цю подорож верхи на Бурак, міфічна крилата істота в компанії архангела Джібріла (Гавриїла).
Бурак (араб. الْبُرَاق /ælˈbʊrɑːk/ «блискавка») — надприродна крилата коняподібна істота в ісламській традиції, яка служила верховою версією ісламського пророка Мухаммеда під час його подорожі Ісри та Міраджу з Мекки до Єрусалиму та вгору через небеса та назад до ночі.
Чи є коні в раю?" Посланник Аллаха (савт) сказав: "Якщо вас допустять до раю, то вам приведуть коня з рубінами з двома крилами, потім вас повезуть на ньому, тоді він полетить з вами, куди ви хочете."
Кінь є важливим символом як у доісламській Аравії, так і в ісламській культурі. Традиційно коням приписували позитивні якості лицарство, хоробрість у битві та звитягі, про що свідчить доісламська поезія, Коран, хадиси (пророчі перекази чи повідомлення) та інші жанри літератури.