Що таке марновірство в науці?
Забобон є ненаукова віра в магічний зв'язок. Такі вірування включають аспекти певних релігій та надприродних ідеологій, таких як астрологія, прикмети, чаклунство та пророцтва [7].
Так само Лізанн Даміш визначає марновірство як «ірраціональні переконання, що об'єкт, дія або обставина, які логічно не пов'язані з перебігом подій, впливають на його результат." Дейл Мартін каже, що вони "передбачають помилкове розуміння причини та наслідку, яке відкидає сучасна наука"….
Забобон є переконання чи практика, які не повністю ґрунтуються на фактах чи реальності, наприклад, носити кролячу лапку, тому що ви думаєте, що це приносить вам удачу, або вірити, що п’ятниця, 13-е, є днем невдачі. Коли ви берете копійку, це тому, що ви бідні, чи вважаєте це щастям?
Науці потрібні докази, а не віра. Забобони – це лише дикі ідеї без доказів. Чудове і складне питання. Забобон — це віра в майбутнє, заснована на кореляції, яку помилково сприймають як причинно-наслідковий зв’язок.
Забобони є ірраціональні переконання чи практики, які не ґрунтуються на розумі чи науці. Вони часто передбачають приписування сенсу чи значення певним діям, об’єктам або подіям, навіть якщо між ними немає логічного зв’язку.
Таким чином, Іслам забороняє помилкові забобони та марні мирські засоби. З іншого боку, використання належних засобів для протидії хворобам не було заборонено ні Всемогутнім Богом, ні його Пророком, мир йому і благословення Аллаха.