Що таке орієнтир фонду абсолютного прибутку?
Абсолютний прибуток – це загальний прибуток, отриманий від інвестицій. Абсолютна прибутковість не враховує період інвестування. Це також не порівнює віддачу з контрольним показником. Абсолютний дохід у взаємних фондах – це прибутковість від точки до точки, отримана від схеми взаємного фонду.
Орієнтир є стандарт, який використовується для вимірювання зміни вартості активу або іншого показника з часом. В інвестуванні контрольні показники використовуються як орієнтир для оцінки ефективності цінних паперів, взаємних фондів, біржових фондів, портфелів або інших фінансових інструментів.
1000, що дорівнює абсолютному прибутку 20% на вашу початкову інвестицію в розмірі рупій. 5000. Недоліком абсолютної прибутковості є те, що вона не враховує період часу. У наведеному вище випадку прибутковість у 20% звучить добре.
Еталонні показники є зручним інструментом для корисного порівняння, як і показники еталонних показників показує, скільки ваш фонд заробив проти того, скільки він мав би заробити. Ціллю вашої схеми взаємних фондів має бути контрольний показник прибутку, і якщо вашому фонду вдасться подолати контрольний показник, він вважатиметься успішним.
Еталонні показники часто використовуються для визначення та контролю інвестиційних стратегій. Однак існує так звана «абсолютна віддача» інвестори, які прагнуть досягти постійного позитивного прибутку, не пов’язаного з рухами ринку. Їх «орієнтир» розглядається як фіксований прибуток (наприклад, 7%).