Що таке подвійне сліпе правило?
Слухайте вимову. (DUH-bul-blind STUH-dee) Тип клінічного випробування, у якому ані учасники, ані дослідник не знають, яке лікування чи втручання отримують учасники до завершення клінічного випробування.. Це зменшує ймовірність упередженості результатів дослідження.
Одинарне, подвійне та потрійне засліплення є широко використовуваними стратегіями засліплення в клінічних дослідженнях. Одинарне сліпе дослідження не дозволяє суб’єктам знати, яке дослідне лікування вони отримують. Подвійне сліпе дослідження не дозволяє дослідникам і дослідникам визначити призначення лікування.
Подвійне сліпе означає, що автори не знають, хто рецензує їхні статті, а рецензенти не знають авторів статті.
Подвійне сліпе дослідження може бути корисним дослідницьким інструментом у психології та інших наукових галузях. Якщо експериментатори та учасники залишаються сліпими, упередження з меншою ймовірністю вплинуть на результати експерименту.
Таке дослідження є «подвійним сліпим»: він контролює обидві можливі тенденції шляхом порівняння активного препарату з неактивним плацебо (інертний препарат). Ні пацієнт, ні лікар не знають, який препарат приймає пацієнт, тому жодна упередженість не може вплинути на результат.
Приклад подвійного засліплення в дослідженнях У цих дослідженнях випадковий розподіл використовується для розподілу пацієнтів на дві групи: група лікування/експериментальна група (яка отримує препарат) і контрольна група (яка отримує неактивну речовину, яка виглядає ідентично лікувальній, але має в ньому немає наркотиків).