Що таке правило «Мільйонер по сусідству»?
За формулою авторів, він повинен бути заощаджувати 10% на рік і має мати близько 1,25 мільйона доларів чистого капіталу (50*250 000*10%). Якщо їх чистий капітал нижчий, вони вважаються «недостатніми». Стиль UAW базується більше на споживанні доходу, а не на методі збереження доходу.
Нещодавно я прочитав «Сусідський мільйонер», і серед іншого я взяв з нього одну річ, так це їхню формулу для розрахунку власного капіталу. Зараз я зазвичай просто роблю активи-зобов’язання= чиста вартість, АЛЕ в книзі є така формула (Зарплата*(Вік/10)).
Формула сусідського мільйонера полягає в тому, щоб помножте свій вік на дохід, потім поділіть на 10. Кінцевий результат – це те, якою має бути ваша чиста вартість. Якщо ви накопичили вдвічі більше, то ви ЛАПА. Але якщо ваше багатство становить менше половини цього числа, тоді ви UAW.
Проте просте емпіричне правило більш ніж достатньо для обчислення очікуваної чистої вартості. Помножте свій вік на ваш реалізований річний дохід родини до оподаткування з усіх джерел, крім спадщини. Розділіть на десять. Таким має бути ваш чистий капітал, за вирахуванням успадкованих статків.
від 150 000 до 250 000 доларів США. МНД (мільйонери по сусідству) отримують солідні доходи — нічого надзвичайного, але від 150 000 до 250 000 доларів США. Понад 90 відсотків цих людей повідомляють, що володіють акціями безпосередньо або через пенсійні рахунки, а 87 відсотків володіють власним будинком.');})();(function(){window.jsl.dh('waHsZrWjBo-Tvr0PkNT1sA8__34','
Автори розповіли про сім найпоширеніших рис, які виявилися серед тих, хто накопичив багатство. Ці спільні риси такі: високий дохід, низькі витрати, економний, багатий, беззбитковий (спартанський), марнотратник, беззбитковий і беззбитковий (розкішний).