Що таке процес вторинного очищення стічних вод?

Вторинне лікування Вторинний етап лікування видаляє близько 85 відсотків органічної речовини зі стічних вод, використовуючи бактерії, що містяться в ній. Основними методами вторинної обробки, які використовуються у вторинній обробці, є крапельний фільтр і процес активного мулу.

Система вторинної обробки (STS). тип SMF, який очищає неочищені стічні води з одного домогосподарства за високим стандартом. STS використовує вторинний процес очищення для отримання кінцевих стоків, придатних для розсіювання або утилізації на місці.

Активний мул і крапельні фільтри є двома найпоширенішими засобами вторинної очистки. Це здійснюється за допомогою об’єднання відходів, бактерій і кисню в крапельних фільтрах або в процесі обробки активним мулом.

The процес активного мулу є найпоширенішим варіантом вторинного лікування. Аерація стічних вод у процесі обробки активним мулом заснована на закачуванні повітря в лагуну або озеро, що сприяє росту мікроорганізмів у стічних водах. Мікроби харчуються органічним матеріалом, утворюючи зграї, які легко осідають.

Вторинна обробка завершена один раз стоки дезінфікуються хлором, який вбиває хвороботворні бактерії та зменшує запах. Підраховано, що хлорування вбиває більше 99% шкідливих бактерій, присутніх у стоках. Деякі POTW використовують озон або ультрафіолетове світло як альтернативу дезінфекції хлором.

Вторинна обробка передбачає видалення органічних речовин, що біологічно розкладаються (БПК) і завислих твердих речовин (ТСС) за допомогою процесів аерації та фільтрації. Вторинна очистка зазвичай характеризується як утворення очищених стічних вод з БПК 25 мг/л або менше та TSS 30 мг/л або менше.