Що таке пряність, відома як джира?
Кмин має багато назв різними мовами, наприклад kū míng (китайська), jeera (хінді), cumino (італійська), comino (іспанська), cumin (французька), kamoun (арабська) та kreuzkümmel (німецька)(1).
Більшість спецій дозволені, більшість насіння – ні, я думаю, це залежатиме від того, чи вважають США насіння кмину прянощами чи насінням. Найгірше, що трапилося б вони будуть конфісковані, якщо ви задекларуєте їх заздалегідь після прибуття. Зазвичай брехня створює серйозні проблеми з митницею з таких питань.
Кумін, коміно, насіння кмину, джира, куміно, камун…усі вони означають те саме й стосуються цілого, висушеного насіння. Мелене насіння кмину – це те саме насіння, яке було подрібнене в порошок. Обидва мають свої переваги та застосування, але цілі насіння кмину мають більш виражений смак.
кмин Також широко відомий під своєю індійською назвою Джира, кмин традиційно додається до каррі, мексиканських і марокканських страв, серед багатьох інших. Це невід’ємна частина багатьох сумішей спецій (наприклад, гарам масала), як ціла, так і мелена. Якщо спочатку підсмажити насіння, це посилить їхній сильний аромат.');})();(function(){window.jsl.dh('9kvrZsHWDt7awN4PiOzOuQY__46','
Кмин має a злегка горіховий смак з м'яким цитрусовим відтінком. Його також можна описати як «гострий» або «перцевий», що робить його фантастичним для додавання в каррі, фахітас, супи та рагу.
Проблеми з травленням: Надмірне споживання води джири може призвести до дискомфорту в травній системі, включаючи здуття живота, гази або діарею. Вагітність і годування груддю. Надмірне споживання води джира під час вагітності та годування груддю може призвести до швидкого зниження рівня цукру в крові та зменшення вироблення грудного молока.