Що таке редукціонізм у нейронауці?
На самому базовому рівні редукціонізм може зосередитися на: Нейрони та неврологічні процеси, які впливають на те, як люди думають і діють. ДНК людей, щоб визначити, як на людську поведінку впливає генетика. Різні частини мозку та те, як кожна структура впливає на різні процеси та поведінку. 6 листопада 2023 р.
Редукціонізм проявляється в спектрі. На найфундаментальнішому рівні це надає фізіологічні пояснення, пов’язуючи поведінку з нейрохімічними речовинами, генами та структурами мозку. Протиставленням редукціонізму є «холізм», який наголошує на всій системі, а не на її окремих компонентах.
Редукціонізм є теорія про те, що всі речі можуть бути зменшені до все менших частин. Існує три основні типи: онтологічний редукціонізм, методологічний редукціонізм і редукціонізм теорії. Онтологічний редукціонізм передбачає зведення реальності до кількох (або однієї) рушійної субстанції чи сили.
Редукціонізм є філософська теорія, яка припускає, що явища легше зрозуміти, якщо їх розбити — або зменшити — на менші частини. Теорію редукціонізму можна застосувати до чого завгодно, наприклад до пояснень. інші теорії.
Який приклад біологічного редукціонізму? Прикладом біологічного редукціонізму є клітинна біологія. У цій галузі дослідження біологи намагаються розбити аспекти життя на найменші можливі одиниці, наприклад, вивчаючи метаболізм, розглядаючи структуру клітини.
Редукціоністський підхід використовується в багатьох дисциплінах, включаючи психологію. Він зосереджений на вірі в те, що ми можемо найкраще пояснити щось, розклавши це на частини та поглянувши на кожну його частину. Якби ми хотіли зрозуміти, наприклад, автомобіль, ми б розглянули кожну частину двигуна, кузова та салону.