Що таке словесне насильство в будинку престарілих?

Будь-які заяви, зроблені персоналом будинку престарілих, які викликають у жертви страх, страждання, збентеження або емоційний біль вважається словесним образою. Найпоширенішими способами, якими персонал будинків для престарілих може брати участь у словесних образах щодо мешканців, є: Образа мешканця. Знущання над жителем.

Деякі типи словесної образи включають: Крик, крик і крик. Погрози та залякування. Образа та обзивання.

Емоційне насильство Емоційне насильство (також відоме як словесне або психологічне насильство) відбувається, коли хтось ображає мешканця або використовує погрози, щоб контролювати їх. Це найпоширеніший з усіх видів насильства в будинках для престарілих. За даними ВООЗ, понад 32% персоналу будинків для престарілих сказали, що вони емоційно насильствовали над мешканцями.');})();(function(){window.jsl.dh('ZL7sZse3GJyK7NYPpM3RoA0__36','

Види психічного насильства в будинках престарілих Кричати або кричати на мешканця. Погрожуючи хворому. Приниження, ганьба або збентеження пацієнта наодинці або в присутності інших мешканців чи персоналу. Знущання над інвалідністю жителя.

Спробуйте попросити мешканця пояснити вам, чому він або вона так поводиться або має таку поведінку. Наприклад, ви можете сказати: «Вибачте, я зробив щось, щоб вас засмутити?» або «Допоможіть мені зрозуміти, у чому проблема». Потренуйтеся сказати мешканцю декілька рішучих тверджень про те, що ви не терпітимете неналежної поведінки.

Словесна образа передбачає використання слів для називання дзвонити, залякувати, принижувати, лякати, залякувати або контролювати іншу особу. Це може включати відверті словесні образи, як-от крики, крики або лайка. Така поведінка є спробою отримати владу, а метою є контроль і залякування, щоб ви підкорилися.