Що таке сплав 715?

Мідний сплав C715 також відомий як 70/30 мідно-нікелевий

мідно-нікелевий

Мельхіор або мідно-нікелевий (CuNi). сплав міді з нікелем, зазвичай разом з невеликою кількістю інших елементів, доданих для міцності, таких як залізо та марганець. Вміст міді зазвичай коливається від 60 до 90 відсотків. (Монель — це нікелево-мідний сплав, який містить мінімум 52 відсотки нікелю.)

https://en.wikipedia.org › wiki › Мельхіор

, оскільки на 30% складається з нікелю. Мідно-нікелевий сплав 715 знаходить найбільше застосування в областях високих температур і тиску в поєднанні з високою швидкістю та руйнівною турбулентністю.

мідно-нікелевий сплав Cu-Ni 715 є a мідно-нікелевий сплав який стійкий до корозії в морській воді. Сплав має хорошу втомну міцність і відносно високу теплопровідність. Цей сплав використовується переважно для нагрівачів з гнучкої металевої фольги.');})();(function(){window.jsl.dh('qADtZtPpE7vIptQPspKd-A8__33','

Алюмінієвий сплав 7150 є термічно обробленим сплавом. Це так використовується в аерокосмічній промисловості для виготовлення компонентів літаків. Термічна обробка може покращити його антикорозійні властивості з низьким відповідним зниженням міцності.

Сталь сама по собі є міцним металом, але коли ви змішаєте її з алюмінієм, ви побачите, що її міцність значно зростає. Існує кілька варіантів цього типу сплаву, але одна з найміцніших версій – це сталь-залізо-нікелевий сплав.

Нержавіюча сталь ідеально підходить для застосувань, які потребують високого рівня стійкості до агресивних хімічних речовин і кислот. З іншого боку, мідно-нікелеві сплави підходять для морських і офшорних застосувань завдяки своїй винятковій стійкості до корозії морської води.

нікелево-мідні сплави монель, будь-які з групи нікель-мідні сплави, вперше розроблений у 1905 році, містив приблизно 66 відсотків нікелю та 31,5 відсотка міді з невеликою кількістю заліза, марганцю, вуглецю та кремнію.