Що таке теорія акторської мережі в освіті?

Теорія актор-мережа досліджує асоціації людських і нелюдських об’єктів у виконанні соціальних, економічних, природних, навчальний

навчальний

onderwyser (множина onderwysers, жіночий рід onderwyser) вчитель (чоловік, або гендерно нейтральний)

https://en.wiktionary.org › wiki › onderwyser

і т.д.

Теорія актор-мережа (ANT). теоретичний і методологічний підхід до соціальної теорії, де все в соціальному і природному світі існує в постійно мінливих мережах відносин. Це передбачає, що нічого не існує поза цими відносинами.

Основними принципами акторсько-мережевої теорії (ANT) є реляційність, неоднорідність і перформативність, що пропонує унікальний погляд на розвиток теорії управління ланцюгами поставок. Теорія актор-мережа (ANT) наголошує на симетричному конструктивізмі, розглядаючи всіх акторів як соціально-технічні гібриди.

З’явившись у 1980-х роках, теорія акторської мережі (ANT) започаткувала власну критика репрезентативної думки зосереджуючись на неоднорідних практиках асоціації, реєстрації та перекладу між людьми та нелюдьми, які разом створюють світи.

Сильні сторони використання теорії акторської мережі для розуміння мереж управління включають її здатність вловлювати складність і динаміку взаємодії між акторами. Однак недоліком є ​​те, що він може не надати чітких вказівок для аналізу мережевих структур і динаміки.

Теорія акторської мережі (ANT) допомагає зрозуміти технологію, розглядаючи її технічні, соціальні та абстрактні компоненти, дозволяючи зрозуміти, як технологія може як обмежувати, так і сприяти поведінці на основі людського контексту.