Що таке теорія датчика кольору?

Датчик кольору – принцип дії Коли об’єкт опромінюється світлом, що містить компоненти RGB, колір відбитого світла змінюватиметься залежно від кольору об’єкта.. Наприклад, якщо об’єкт червоний, компонент відбитого світла буде червоним.

Колір світлового променя, відбитого від площини, є функцією кольору площини. Наприклад, біле світло, сфокусоване на червоній площині, відбивається як червоне. Відбите червоне світло падає на датчик кольору, створюючи вихідну напругу R, G і B. Інтерпретуючи три напруги, можна визначити колір.

Це проста теорія сприйняття кольорів, відома як трихроматична теорія. Це схоже на те, що інтенсивність сигналу колбочок від трьох різних типів колбочок надходить до таблиці перегляду в мозку, де, залежно від відносної потужності цих колірних каналів, сприймається певний колір.

Трихроматична теорія пояснює, що кольоровий зір є результатом відносної інтенсивності реакції колбочок S, M і L. (Однакова стимуляція всіх трьох дає сприйняття білого.) Очевидно, існує тісний зв’язок між цією трихроматичною теорією та системою цінностей трьох стимулів.

Це передбачає вивчення кольорів, відтінків, тонів і відтінків, а також колірного кола та класифікації первинних, вторинних і третинних кольорів. Додаткові та аналогічні кольори також важливі для розуміння, оскільки їх можна використовувати для створення приголомшливих колірних комбінацій.

Датчик кольору – принцип дії Для жовтого об’єкта відбите світло буде червоним і зеленим, а якщо об’єкт білий, будуть відбиті всі три компоненти. Таким чином, колір об'єкта визначається співвідношенням компонентів кольору (RGB) у відбитому світлі.