Що таке теорія напруги бідності та злочинності?
теорія деформації, в соціології, припущення про те, що тиск, викликаний соціальними факторами, такими як відсутність доходу або відсутність якісної освіти, спонукає людей вчиняти злочин. Ідеї, що лежать в основі теорії деформації, були вперше висунуті в 1930-х роках американським соціологом Робертом К. 11 вересня 2024 р.
Основна ідея загальної теорії деформації полягає в тому напруга викликає у людей негативні емоційні реакції, негативні емоції, з якими люди повинні вміти справлятися. Однак, якщо люди не мають доступу до законного чи некримінального способу подолання, напруга може змусити їх вчинити злочин, щоб подолати ситуацію.
Ця теорія диктує, що людині подобається Нікі Барнс вступає в злочинне життя через напругу, яка існує між ними та їхніми цілями, точніше, напруга спричинена їхньою здатністю досягати цих цілей у законний і соціально прийнятний спосіб.
Загальна теорія деформації стверджує, що низка стресів або негативних подій і умов збільшує злочинність. негативні стимули, такі як злочинна віктимізація, жорстоке поводження з дітьми, негативний досвід навчання та роботи, а також дискримінація. GST розрізняє «об’єктивні» та «суб’єктивні» штами.
Приклади включають відмова батьків, кримінальна віктимізація, відчайдушна потреба в грошах і дискримінація. Ці види підвищують рівень злочинності з кількох причин; головним чином, вони призводять до низки негативних емоцій, які створюють тиск для виправлення. Злочин – одна з можливих реакцій.
Загальна теорія напруги стверджує, що люди вчиняють злочини, коли відчувають негативні емоції через різні джерела напруги. Одним із таких джерел напруги є бідність.