Що таке теорія побоювання спілкування?
Люди, які відчувають тривогу, зазвичай уникають і відмовляються від спілкування, і вони менш схильні до спілкування. Теорія сприйняття комунікації стверджує це Побоювання спілкування – це риса особистості, яка залишається відносно постійною в різних ситуаціях спілкування.
Теорія побоювань оцінки була запропонований Ніколасом Б. Коттрелл в 1972 році. Він стверджував, що ми швидко дізнаємося, що соціальні винагороди та покарання (наприклад, у формі схвалення та несхвалення), які ми отримуємо від інших людей, ґрунтуються на їх оцінці нас.
Маккроскі стверджує, що існує чотири типи побоювання спілкування: тривога, пов'язана з рисою характеру, контекстом, аудиторією та ситуацією (Маккроскі, 2001). Якщо ви розумієте ці різні типи побоювань, ви зможете отримати уявлення про різноманітні комунікаційні фактори, які сприяють розмовній тривожності.
У предметній галузі: нейронаука. Теорія комунікації є вивчення того, як інформація передається між відправниками та одержувачами, зосереджуючись на адаптивному значенні комунікації та ролі сигналів у передачі публічної інформації. Визначення, створене штучним інтелектом на основі: Animal Behavior, 2012.
Введений Дейлі та Міллером (1975a) термін «побоювання при письмі» означає «загальні тенденції людини наближатися або уникати ситуацій, які сприймаються як такі, що вимагають написання, що супроводжується певною оцінкою» (Дейлі, 1978, стор. 327).
За словами Джеймса Маккроскі, побоювання спілкування є широким терміном, який стосується “страх або тривога, пов'язані з реальним або очікуваним спілкуванням з іншою особою чи особами” (Маккроскі, 2001). За своєю суттю побоювання спілкування є психологічною відповіддю на оцінку.