Що таке трискладова модель напористого спілкування?

Наполегливі повідомлення складаються з трьох частин: поведінка, почуття та ефекти. Поведінка — це безосудний опис поведінки, яку потрібно змінити. Частина почуттів – це розкриття почуттів того, хто стверджує. Цей компонент може матися на увазі і не завжди може бути вказано прямо.

впевненість, ясність і контроль. Три C наполегливої ​​комунікації: впевненість, чіткість і контроль. Ефективне, наполегливе спілкування це: Впевнений. Вам зручно самостверджуватися, навіть якщо ви не впевнені, як відреагує інша людина.');})();(function(){window.jsl.dh('mKbrZuLFE8vcwN4Pupnd6Aw__21','

  • Крок 1 – активно слухайте те, що вам говорять, а потім покажіть, що ви чуєте та розумієте їхні думки, почуття та поведінку. …
  • Крок 2 – Скажіть те, що ви знаєте, думаєте або відчуваєте, або поясніть факти ситуації. …
  • Крок 3 – Скажіть, що станеться, що буде зроблено або що ви хочете, щоб сталося.

Ось кілька порад, як навчитися бути наполегливим: чітко висловлюйте свою точку зору або вимагайте. Скажіть іншій людині, що ви відчуваєте, якомога щиріше, і не забувайте слухати те, що вони говорять. Подумайте про тон і гучність свого голосу – те, як ви говорите, так само важливо, як і те, що ви говорите.

Наполегливу комунікацію можна покращити за допомогою моделі IDEAL: I = Визначте та зрозумійте проблему, D = Об’єктивно й точно опишіть проблему, E = Висловіть свої занепокоєння та те, що ви відчуваєте (якщо це доречно), A = Запитайте іншу людину про його/ її точку зору та попросити розумних змін, L = Перелічити …

Розуміння 3 C комунікації Ефективна комунікація залежить від трьох ключових елементів: ясність, лаконічність і послідовність. 3 C відіграють важливу роль у точній та ефективній передачі інформації.