Що таке водна небезпека на полі для гольфу?

Водні перешкоди, як бункери, є природні перешкоди, призначені для додання краси та складності поля для гольфу. Водними перешкодами зазвичай є струмки або ставки, розташовані між тирів

тирів

Тіп є область, де починається гра в лунці для гольфу. Терміни «ті», «ті-бокс» і «майданчик» є синонімами. Назва походить від фізичного пристрою, який використовується для підйому м’яча для гольфу перед ударом по ньому, щоб почати гру.

https://en.wikipedia.org › wiki › Teeing_ground

і отвір.

М’ячем у водній перешкоді можна грати, якщо він лежить над водною перешкодою, без штрафу, хоча часто це неможливо чи практично. • Гравець має 2 варіанти рельєфу, щоб вивести свій м’яч із ЖОВТОЇ/«ЗВИЧАЙНОЇ» водяної перешкоди. за один штрафний удар.

Загалом бічні (червоні) водяні перешкоди розташовані з лівого або правого боку лунки, а звичайні (жовті) водяні перешкоди розташовані так, що гравець повинен грати безпосередньо над ними.

Зникло також покарання за приземлення вашого клубу або усунення незакріплених перешкод у небезпеці. Незалежно від того, чи вас чекає удар із сухого берега озера, чи ви намагаєтеся повернути його в гру з краю води, ви можете приземлити свою палицю так само, як і посередині фарватеру.

Водні небезпеки охоплюють низка небезпечних ситуацій або умов, пов’язаних з водою, як природною, так і спричиненою людиною. Це включає повені, цунамі, штормові хвилі, такі умови, як розривні течії, забруднені джерела води та захворювання, що передаються через воду.

Покаранням за порушення Правила 27-1 буде втрата лунки в матчі, або два удари штрафу в ударній грі. Правильний метод гри полягав би в тому, щоб повернутися до місця, з якого востаннє грали м’ячем, і під загрозою одного удару продовжити гру звідти.