Що утворюється в результаті полімеризації адипінової кислоти та гексаметилендіаміну?

Нейлон являє собою поліамід, який можна сформувати з конденсація

конденсація

В органічній хімії реакція конденсації є різновидом хімічна реакція, під час якої дві молекули об’єднуються в одну молекулу, зазвичай із втратою невеликої молекули, такої як вода. Якщо вода втрачається, реакція також відома як синтез дегідратації.

https://en.wikipedia.org › wiki › Реакція_конденсації

реакція полімеризації між адипіновою кислотою та гексаметилендіаміном, як показано на діаграмі нижче.

Правильна відповідь Нейлон-6,6. Найлон-6,6 — полімер, утворений поліконденсацією двох мономерів: адипінової кислоти та гексаметилендіаміну. Оскільки обидва мономери, що беруть участь, мають по 6 атомів вуглецю, полімер називається нейлон-6,6. Вода також видаляється в цьому процесі полімеризації.

Для виготовлення використовують гексаметилендіамін і адипінову кислоту Нейлон 6,6. Поліконденсація «адипінової кислоти» та «гексаметилендіаміну» призводить до синтезу нейлону 6,6. Використовується в текстильній і пластмасовій промисловості. Етен (C2H4) — ненасичена органічна сполука, утворена двома атомами вуглецю, між якими є подвійний зв’язок.

Конденсаційна полімеризація це хімічна реакція, в якій мономерні одиниці хімічно зв’язуються шляхом видалення води. Утворення найлону-6,6 є прикладом конденсаційної полімеризації. У цій реакції гексаметилендіамін реагує з адипіновою кислотою, утворюючи нейлон-6,6.

НЕЙЛОН – 6,6 – НЕЙЛОН – 6,6 – Його готують шляхом конденсаційної полімеризації гексаметилендіаміну та адипінової кислоти.');})();(function(){window.jsl.dh('b1vtZtisCZOchbIPvO2wkQc__34','

Нейлон – це поліамід, який можна сформувати з реакція конденсаційної полімеризації між адипіновою кислотою та гексаметилендіаміном, як показано на діаграмі нижче.Продуктом конденсації є вода (зелений квадрат).