Що вбиває глистів у суші?

Це повинні знати ті, хто готує рибу приготування при температурі всього 55°C протягом 5 хвилин вб'є личинки; заморожування до -20°C протягом 7 днів або швидке заморожування до -35°C протягом 15 годин, якщо товщина м'якоті менше 15 см, також ефективно вбиває личинки.

Крім того, суші, виготовлені з риби, пройшли процес, який називається швидке заморожування перед заморожуванням у комерційній морозильній камері. Швидке заморожування є дуже ефективним заходом для знищення паразитів у сашимі, оскільки воно зберігає рибу замороженою при температурах нижче -31 градуса за Фаренгейтом або нижче.

Розсол і маринування можуть зменшити небезпеку паразитів у рибі, але вони не усувають його, а також не зводять його до прийнятного рівня. Було показано, що личинки нематод виживають 28 днів у розсолі соліометра 80° (21% солі за вагою).

Сира риба та краби можуть містити шкідливі бактерії та паразитів, тоді як молюски частіше заражені шкідливими бактеріями та вірусами. Використання таких інгредієнтів, як вино, оцет, соєвий соус, часник, чилі для маринування риби та крабів не може ефективно знищувати шкідливі мікроорганізми та паразитів.

Маринований імбир є відмінним доповненням до суші, оскільки він зменшує бактеріальне зараження. Імбир у суші допомагає вбити кров’яних паразитів із сирої риби. Маринований імбир став популярним засобом для очищення смаку, оскільки медична та сільськогосподарська промисловість дізналися більше про бактерії, які живуть у сирих морепродуктах.

Найвідомішим паразитом, який ховається в начинках для суші, є хробак під назвою анізакіс. За 200 років від народження суші, Японські суші-кухарі докладають усіх зусиль, щоб мінімізувати ризик цього маленького паразита, максимізуючи аромат умамі риби.