Що відбувається, коли хтось помирає на Балі?
більшість
які померли, будуть поховані протягом певного часу, перш ніж їх ексгумують і кремують. Поховання є важливим елементом у розвитку душі померлої людини, оскільки тут prethiwi, «тверді» або матеріальні елементи тіла, повертаються на землю і починають руйнуватися.
У багатьох індонезійських суспільствах траурні церемонії відіграють вирішальну роль після смерті. Сім’ї та громади збираються разом, щоб вшанувати померлих і часто беруть участь у певних практиках, які можуть відрізнятися залежно від культурних традицій.
Нгабен, також відомий як Пітра Ядня, Пелебон або церемонія кремації, є індуїстським похоронним ритуалом на Балі, Індонезія. Нгабен виконується, щоб звільнити душу померлої людини, щоб вона могла увійти у вищий світ, де вона могла чекати свого відродження або звільнення від циклів перероджень.
Похоронна церемонія Тораджа часто включає музику на флейті та вірші під час співу та голосіння. Ці обряди, однак, не присутні, якщо померлий є маленькою дитиною або бідним дорослим. Для решти, однак, слід очікувати пишного бенкету смерті. Селяни часто будують бамбукові платформи, де вони можуть влаштувати бенкет смерті.
Смертна кара є законним покаранням в Індонезії. Хоча смертна кара зазвичай виконується лише у тяжких випадках умисного вбивства, корупція в крайніх випадках може призвести до смертної кари, і смертна кара також регулярно застосовується до деяких торговців наркотиками.
Балійці розглядають фізичне тіло як тимчасову оболонку, що складається із землі, повітря, вогню, води та космосу, яка в кінцевому підсумку не має сенсу, але служить вмістилищем для безсмертної душі. Коли тіло вмирає, душа переселяється в інше тіло (за принципами сансари – перевтілення).