Що відбувається, коли зірка гине в чорній дірі?
Відповідно до першого шляху, вони є зірковими трупами, тому вони утворюються, коли масивні зірки гинуть. Зірки, чия маса при народженні приблизно у 8-10 разів перевищує масу нашого Сонця, коли вони вичерпують усе своє паливо — водень — вони вибухають і гинуть, залишаючи після себе дуже компактний щільний об’єкт, чорну діру.
Коли зірка блукає надто близько до чорної діри, сильна гравітація розтягуватиме зірку, поки вона не стане довгою річкою гарячого газу, як показано на цій анімації. Потім газ обертається навколо чорної діри і поступово витягується на орбіту, утворюючи яскравий диск.
Таким чином, зірка може перетворитися на чорну діру. Це залежить лише від того, чи зупиняється колапс на якомусь меншому розмірі, коли інше джерело тиску (крім того, що створюється звичайним, гарячим газом) може стати достатньо сильним, щоб урівноважити внутрішню силу тяжіння.
Коли зірки гинуть, вони стають або чорними дірами, або нейтронними зірками, або білими карликами.
З точки зору спостерігача поза чорною дірою час зупиняється. Наприклад, об’єкт, що падає в отвір, виглядатиме застиглим у часі на краю отвору. Всередині чорної діри криється справжня таємниця. Відповідно до теорії Ейнштейна, час і простір певним чином міняються місцями всередині діри.