Що відбувається після видобутку бокситів?
Після видобутку, краї котловану зачищені. Верхній шар ґрунту та розкривні породи повертаються на ділянку, а земля готується для запобігання ерозії ґрунту та для посіву та посадки. Колоди та каміння, які були відкладені під час очищення, потім повертаються, щоб забезпечити тваринам притулок і місця для гніздування.
Станом на 2010 рік приблизно від 70% до 80% світового виробництва сухих бокситів переробляється спочатку на глинозем, а потім на алюміній шляхом електролізу.
Боксит – найкращий і єдиний матеріал для виготовлення металевий алюміній. Боксити використовуються в хімічній промисловості, вогнетривких каменях, абразивах, цементі, сталі та нафті. Латеритні боксити часто використовують як будівельний матеріал.
Ключові впливи
- Знищення середовища існування. Багато бокситових родовищ і шахт часто розташовані поблизу або навіть на заповідних територіях і корінних землях, а часто в тропічних лісах. …
- Супутня інфраструктура. …
- Використання води. …
- Забруднення та забруднення ґрунту та води.
Залишки бокситів і стоки зі сховищ можуть бути оброблені для зниження їх рН, що ще більше зменшить ризик впливу на навколишнє середовище та полегшить реабілітацію зони захоронення після закриття. В даний час існує ряд методів, в т.ч обробка морською водою або карбонізація CO2.
Алюмінійвмісні бокситові руди гіббсит, беміт і діаспор є основною сировиною для виробництва первинного алюмінію. Доведені, економічно життєздатні запаси бокситів достатні для забезпечення щонайменше ще 100 років за поточного попиту.