Що вимірює волатильність акцій по відношенню до ринку?

Стандартне відхилення є найпоширенішим способом вимірювання волатильність ринку

волатильність ринку

Індекс волатильності CBOE, або VIX, є індекс ринку в реальному часі, що відображає очікування ринку щодо волатильності протягом наступних 30 днів. Інвестори використовують VIX для вимірювання рівня ризику, страху чи стресу на ринку під час прийняття інвестиційних рішень.

, і трейдери можуть використовувати Смуги Боллінджера

Смуги Боллінджера

Смуги Боллінджера, популярний інструмент серед інвесторів і трейдерів, допомагає оцінити волатильність акцій та інших цінних паперів, щоб визначити, переоцінені вони чи недооцінені. Розроблені у 1980-х роках фінансовим аналітиком Джоном Боллінджером смуги відображаються на фондових графіках у вигляді трьох ліній, які рухаються разом із ціною.

https://www.investopedia.com › терміни › смуги боллінгера

аналізувати стандартне відхилення.

Волатильність – це статистичний показник розкиду даних навколо середнього значення за певний період часу. Розраховується як стандартне відхилення, помножене на квадратний корінь із кількості періодів часу, T. У фінансах він представляє цю дисперсію ринкових цін на річній основі.

Бета (β) є мірою волатильності акцій відносно загального ринку. Бета-версія вище 1 говорить про те, що акції є більш мінливими, потенційно зазнаючи різкіших коливань, ніж ринок. І навпаки, бета-версія нижче 1 вказує на те, що акції менш мінливі, пропонуючи більш плавну поїздку порівняно з ринком.

Політичні та економічні фактори Щомісячні звіти про робочі місця, дані про інфляцію, показники споживчих витрат і квартальні розрахунки ВВП можуть впливати на показники ринку. Навпаки, якщо ці очікування не відповідають ринковим, ринки можуть стати більш нестабільними.

Індекс волатильності CBOE (VIX) Деякі з найбільш часто використовуваних інструментів для вимірювання відносного рівня волатильності є Індекс волатильності Cboe (VIX), середній справжній діапазон (ATR) і Bollinger Bands®.');})();(функція(){window.jsl.dh('Dq3rZtDaFtusptQPrtLs-QI__47','

Якщо ціна акції швидко коливається протягом короткого періоду, досягаючи нових максимумів і мінімумів, кажуть, що він має високу волатильність. Якщо ціна акцій зростає або знижується повільніше або залишається відносно стабільною, то вона має низьку волатильність.