Що виробляє DMSP?

вступ. Диметилсульфоніопропіонат (DMSP), одна з найпоширеніших органічних сульфідних сполук, виробляється багато спільнот мікроводорості

мікроводорості

Це мікроводорості або мікрофіти мікроскопічні водорості, невидимі неозброєним оком. Це фітопланктон, який зазвичай зустрічається в прісноводних і морських системах, живе як у товщі води, так і в осадових відкладеннях. Це одноклітинні види, які існують окремо, ланцюгами чи групами.

https://en.wikipedia.org › wiki › Мікроводорості

, макроводорості, корали та гетеротрофні бактерії (Zhang et al., 2019).

Диметилсульфід (DMS) є домінуючою летючою органічною сіркою в глобальних океанах. Переважним джерелом океанічного DMS є розщеплення диметилсульфоніопропіонату (DMSP), який може бути отриманий морські бактерії і фітопланктон.

Виникнення і виробництво DMS походить в основному з DMSP, основного вторинного метаболіту в деяких морських водоростях. DMS є найпоширенішою біологічною сполукою сірки, що викидається в атмосферу. Викиди відбуваються над океанами фітопланктоном.

Морський фітопланктон є основним джерелом диметилсульфіду (DMS), який є найпоширенішою летючою сполукою сірки в морській воді.

ДМСП, викинутий у навколишнє середовище через випас та/або індукований вірусом лізис, забезпечує основне джерело вуглецю, зниженого вмісту сірки та/або енергії для мікробних спільнот11,12. Багато бактерій і фітопланктону катаболізують DMSP за допомогою різноманітних ферментів ліази DMSP, утворюючи кліматично активний летючий диметилсульфід (DMS)2,11.

DMS утворює азеотроп з пентаном (можливо, також з MeOH), тому багаторазове випаровування пентану видаляє більшу його частину. Після цього вакуумний ексикатор із блакитним кізельгелем (з кобальтовим покриттям) повинен видалити його до рівня, коли ви більше не відчуваєте запаху.