Що вважати Сербією?

Розташування: Сербія країна, що не має виходу до моря, у Південно-Східній Європі, яка охоплює частину Паннонської низовини та Центральний і Західний Балканський півострів. На півночі межує з Угорщиною, на сході з Румунією та Болгарією, на півдні з Північною Македонією та Косово, на заході з Хорватією, Боснією та Герцеговиною та Чорногорією.

Союзна Республіка Югославія У 2003 р. Федеративна Республіка Югославія було відтворено та перейменовано як Державний Союз Сербії та Чорногорії.');})();(function(){window.jsl.dh('d8rsZvL7DJWs5NoP-duP0Q0__26','

З 1990 року офіційна назва країни — Республіка Сербія.

Більше чотирьох п'ятих населення Сербії ідентифікує себе як серб. Основними меншинами є угорці та боснійці (боснійські мусульмани). Роми (цигани) складають невелику, але особливу групу. Інші меншини включають хорватів, чорногорців, болгар і румунів.

Сербія та Чорногорія 4 лютого 2003 року, після прийняття та оприлюднення Конституційної хартії Сербії та Чорногорії Зборами Союзної Республіки Югославії, офіційну назву «Союзна Республіка Югославія» було змінено на Сербія і Чорногорія.');})();(функція(){window.jsl.dh('d8rsZvL7DJWs5NoP-duP0Q0__40','

Хоча географічно не близькі, Сербія та Росія є слов’янськими та східно-православними країнами, а отже, мають значну культурну спадщину. Обидві країни були повноправними членами Ради Європи (до виключення Росії у 2022 році) та Організації з безпеки та співробітництва в Європі.