У чому полягає прокляття дев'ятого пояснення?

Справжня ідея епізоду така будь-якому композитору судилося померти незабаром після створення дев'ятої симфонії. Цей забобон, розповсюджений Густавом Малером, ґрунтувався на його спостереженні про те, що Бетховен і Шуберт померли, не закінчивши своїх десятих симфоній. 5 червня 2024 р.

Забобони стверджують, що дев’ятій симфонії композитора судилося стати останньою, причому багато композиторів помирають під час написання дев’ятої, після завершення або до того, як закінчать десяту.

Починаючи з Бетховена, який помер через два роки після завершення своєї 9-ої симфонії, стала певною мірою поширеною думка, що дев'ята симфонія композитора буде їхньою останньою, і вони помруть або під час написання симфонії, або незабаром після цього, або до того, як вони зможуть завершити десяту симфонію.

Прокляття дев'ятої – забобони, пов'язані з історією класичної музики. Це так віра в те, що дев'ятій симфонії судилося стати останньою для композитора і що композитору судилося померти під час або після її написання або до завершення десятої.

Існує поширене корейське переконання, що будь-що плюс дев’ять (гу по-корейськи) завжди «прокляте» і приносить більше труднощів, ніж зазвичай, включаючи дев’ятий рік кожного десятиліття в житті.

Незважаючи на те, що «Прокляття» є художнім твором, його натхненно подіями з реального життя, а саме сумнозвісне пограбування Brink's-Mat, яке сталося в торговому комплексі Heathrow International Trading Estate поблизу аеропорту Heathrow, на заході Лондона 26 листопада 1983 року..