У чому полягав експеримент Віктора Франкенштейна?

Експеримент Віктора Франкенштейна: секретний проект Віктора полягає в створенні життя в тілі, зібраному з частин трупа. Коли він наближається до моменту оживлення істоти, Віктор усамітнюється у своїй лабораторії та гарячково працює щоб завершити своє бачення обманної смерті.

У книзі Франкенштейн має багато характеристик великого вченого. У юному віці він проявляє ініціативу до навчання натурфілософія та математика. Ставши дорослим, він пояснює свої досягнення в хімії зусиллями, які він докладає до цієї дисципліни, а не своїм інтелектом.

Електрика використовувалася в науковій практиці під назвою «гальванізм”, який, здавалося, показав певну перспективу в реанімації частин тіла нещодавно мертвих тварин і людей. Шеллі навіть посилається на гальванізм у виданні книги 1831 року, наводячи його як приклад того, як експеримент Франкенштейна міг бути можливим.

Доктор Франкенштейн був настільки наполегливим щодо успішного створення життя під час свого експерименту, що він не розглядав наслідки цього. В результаті, він бачив, як члени сім'ї та близькі друзі гинуть від рук його власного творіння.

Основною метою проведення дослідів є довести чи спростувати гіпотези чи ідеї вчених. Дані, зібрані під час експерименту, нададуть доказ того, що гіпотеза вірна чи хибна.