У чому різниця між бізнес-авіацією та комерційною авіацією?

Коли ви летите авіакомпанією, часто потрібно цілий день подорожі, щоб дістатися до місця призначення. Ділові літаки пропонують набагато більшу ефективність оскільки, згідно з даними Національної асоціації бізнес-авіації, у 2021 році кількість аеродромів приватної авіації може бути в 10 разів більша, ніж у комерційних авіакомпаній.

Ділова авіація є чимось середнім між комерційним повітряним транспортом (чартерні операції/таксі/операції санітарної авіації) та авіацією загального призначення (корпоративні операції).. Що стосується Європи, EASA розрізняє чотири категорії операцій, виходячи з комерційності операцій і складності літака, яким керують.

Ділова авіація, яку також іноді називають корпоративною авіацією, зазвичай визначається як використання будь-якого повітряного судна загальної авіації (GA) для комерційних цілей. Ділова авіація вважається підгрупою більшої авіації загального призначення, яка охоплює всю діяльність цивільної авіації, за винятком комерційних авіакомпаній.

Федеральна авіаційна адміністрація визначає авіацію загального призначення як усі польоти, які не виконуються військовими чи регулярними авіакомпаніями. Таким чином, бізнес-авіація є частина авіації загального призначення, яка зосереджена на службовому використанні літаків і гелікоптерів.

Усі комерційні повітряні перевезення та авіаційні роботи розглядаються як комерційна авіація, а також деякі рейси авіації загального призначення. Операція повітряного судна, яка передбачає перевезення людей, товарів або пошти за оплату або наймання, називається комерційним повітряним транспортом.

обслуговування; місії, які включають кілька зупинок протягом одного дня; доставка людей або деталей у режимі реального часу (наприклад, транспортування аварійного обладнання до зламаної конвеєрної лінії або забезпечення польоту для співробітників, яким потрібно обговорити конфіденційну інформацію).