У чому різниця між теплоносієм і паровим котлом?

На відміну від системи парових котлів, теплоносій системи опалення

системи опалення

Є система опалення механізм підтримки температур на прийнятному рівні; шляхом використання теплової енергії в будинку, офісі чи іншому житлі. Як правило, ці системи є важливою частиною системи HVAC (опалення, вентиляції та кондиціонування повітря).

https://en.wikipedia.org › wiki › Система_опалення

може працювати при більш високих температурах без істотного підвищення тиску. З парою ви можете лише підвищити температуру шляхом підвищення тиску, що збільшує ризик вибуху.

Теплові рідинні нагрівачі зазвичай пропонують більш високу ефективність роботи порівняно з паровими котлами. Робота TFH у замкнутому циклі забезпечує пряму теплопередачу без втрат енергії, пов’язаних із змінами фаз. Ця замкнута система зменшує втрати енергії та покращує швидкість передачі тепла.

У звичайному котлі вода нагрівається, а пара утворюється безпосередньо з нагрітої води. У рідинному теплообігрівачі рідина, така як Dowtherm, нагрівається. Рідина проходить через труби, які занурені у воду. Нагріта вода утворює пару.

Теплові рідинні нагрівачі працюють при нижчому тиску, ніж парові котли, яким потрібна пара під високим тиском. Це знижує ризик аварій, пов’язаних із тиском, і спрощує конструкцію та обслуговування системи. Різні види палива, включаючи нафту, газ, електрику та тверде паливо, можуть служити джерелом живлення теплоносія.

Однією з основних переваг теплоносія є здатність системи стабільно працювати при високих температурах, зберігаючи низький тиск, що досягається завдяки його конструкції та компонентам. Як і у випадку з усіма системами теплогенерації, важливо знати основні компоненти системи.

Деякі з цих помітних переваг теплоносних обігрівачів включають:

  • Ефективність. …
  • Гнучкість встановлення. …
  • Мінімальне обслуговування. …
  • Нижчі експлуатаційні витрати. …
  • Менше операційних головних болів. …
  • Менше вимог до персоналу. …
  • Універсальність. …
  • Немає потреби у створенні тиску.