У чому суть фіскальної політики?

Фіскальна політика — це використання державних витрат і оподаткування для впливу на економіку. Уряди зазвичай використовують фіскальну політику, щоб сприяти сильному та сталому зростанню та зменшувати бідність.

Фіскальна політика впливає на економіку через державні витрати та оподаткування, як правило сприяти сильному та сталому зростанню та зменшувати бідність.

Цілі фіскальної політики полягають у тому стимулювати попит, збільшувати виробництво, створювати робочі місця, збільшувати ВВП, уникати рецесії, контролювати інфляцію та стабілізувати економічне зростання.

Центральною ідеєю фіскальної політики є знайти рівень державних витрат, який стимулює економічний попит, не створюючи надмірного податкового тягаря.

У 1930-х роках, коли Сполучені Штати переживали Велику депресію, уряд почав використовувати фіскальну політику не лише для того, щоб підтримувати себе чи проводити соціальну політику, а й сприяти загальному економічному зростанню та стабільності також.

Фіскальна політика — це використання державних витрат і оподаткування для впливу на економіку. Уряди зазвичай використовують фіскальну політику сприяти сильному та сталому зростанню та зменшувати бідність.