Як називається червона лавова порода?

Скорія

Скорія

Scoria є пірокластична, сильно пухирчаста, темно-кольорова вулканічна порода, утворена викидом з вулкана у вигляді розплавленої брили та охолоджена на повітрі з утворенням окремих зерен, які називаються кластами. Він, як правило, має темний колір (коричневий, чорний або багряно-червоний) і базальтовий або андезитовий склад.

https://en.wikipedia.org › wiki › Scoria

є надзвичайно везикулярний

везикулярний

Везикулярна консистенція є текстура вулканічної породи, яка характеризується тим, що порода має багато порожнин (відомих як везикули) на її поверхні та всередині. Ця текстура поширена в афанітових, або склоподібних, магматичних породах, які вийшли на поверхню Землі, процес, відомий як екструзія.

https://en.wikipedia.org › wiki › Везикулярна_текстура

базальтова лава з дуже маленькими (< 1 мм) пухирцями. Ви можете знайти шлаки по всій Північній Америці: червоний сорт шлаків (вони також бувають чорного кольору) зазвичай використовуються як галька для ландшафтного дизайну в Taco Bell. Озеленювачі знають цю скелю як лавову.

Скорія це пірокластична вулканічна порода темного кольору з високим вмістом пухирців, яка утворюється в результаті викиду з вулкана у вигляді розплавленої брили та охолоджується на повітрі з утворенням окремих зерен, які називаються уламками. Він, як правило, має темний колір (коричневий, чорний або багряно-червоний) і базальтовий або андезитовий склад.

Вулканічні породи відрізняються за текстурою та хімічним складом. Три приклади вулканічної породи андезит, базальт і обсидіан.

Колір лави залежить від її температури. Спочатку яскраво-помаранчевий (1000-1150 C). У міру охолодження колір змінюється на яскраво-червоний (800-1000 С), потім на темно-червоний (650-800 С) і на коричнево-червоний (500-650 С). Тверда лава чорна (але може бути дуже гарячою).

Червона пемза — це вулканічна порода, утворена зі скупчень вулканічних пірокластичних матеріалів, таких як попіл і частинки лави.. Мінералогічно він складається з мінералів вулканічного скла та польового шпату, які переважно складаються з оксидів, таких як SiO2, Al2O3, FeO та MgO.

Ультраосновні вулканічні породи надзвичайно рідкісні та не зустрічаються в жодному підрозділі NPS.