Як називається процес титрування сильної кислоти та сильної основи?

Результати ан кислотно-основне титрування

кислотно-основне титрування

Кислотно-основне титрування метод кількісного аналізу для визначення концентрації кислоти або основи Бренстеда-Лоурі (титрування) шляхом її нейтралізації розчином відомої концентрації (титрант). Індикатор рН використовується для спостереження за ходом кислотно-основної реакції, і можна побудувати криву титрування.

https://en.wikipedia.org › wiki › Кислотно-основне_титрування

можна узагальнити за допомогою кривої титрування, яка відображає рН від об’єму доданого титранту. Для титрування сильної кислоти сильною основою, крива починається з кислого, а потім стає основним після точки еквівалентності, яка виникає при pH = 7.

Що таке титрування сильною кислотою і сильною основою? Титрування сильною кислотою і сильною основою є способом дізнатися концентрацію розчину. Основу з відомою концентрацією додають у розчин кислоти, доки рН розчину не досягне 7, де кількість обох є рівною, і концентрація кислоти може бути визначена для.

Титрування слабкої кислоти сильною основою включає пряму передачу протонів від слабкої кислоти до гідроксид-іона. Реакцію слабкої кислоти, оцтової кислоти, з сильною основою, NaOH, можна побачити нижче. Під час реакції кислота й основа взаємодіють у співвідношенні один до одного.

Кислотно-основне титрування зазвичай використовується для визначення кількості відомої кислотної або основної речовини за допомогою кислотно-основних реакцій. Аналітом (титраном) є розчин із невідомою молярністю. Реагент (титрант) — це розчин із відомою молярністю, який реагує з аналітом.

Наведено молярність кислоти, тому можна розрахувати кількість титрованих молей: 0,050 л × 6 моль/л = 0,3 моля сильної кислоти, доданої до цього моменту. Якщо 0,3 < початкових молей основи, точка еквівалентності ще не досягнута. Якщо 0,3 = початкові молі основи, титрування відбувається в точці еквівалентності.

Реакція сильної кислоти з сильною основою є реакцією нейтралізації, яка виробляє воду плюс сіль.