Як називається процес титрування сильної кислоти та сильної основи?
Результати ан
можна узагальнити за допомогою кривої титрування, яка відображає рН від об’єму доданого титранту. Для титрування сильної кислоти сильною основою, крива починається з кислого, а потім стає основним після точки еквівалентності, яка виникає при pH = 7.
Що таке титрування сильною кислотою і сильною основою? Титрування сильною кислотою і сильною основою є способом дізнатися концентрацію розчину. Основу з відомою концентрацією додають у розчин кислоти, доки рН розчину не досягне 7, де кількість обох є рівною, і концентрація кислоти може бути визначена для.
Титрування слабкої кислоти сильною основою включає пряму передачу протонів від слабкої кислоти до гідроксид-іона. Реакцію слабкої кислоти, оцтової кислоти, з сильною основою, NaOH, можна побачити нижче. Під час реакції кислота й основа взаємодіють у співвідношенні один до одного.
Кислотно-основне титрування зазвичай використовується для визначення кількості відомої кислотної або основної речовини за допомогою кислотно-основних реакцій. Аналітом (титраном) є розчин із невідомою молярністю. Реагент (титрант) — це розчин із відомою молярністю, який реагує з аналітом.
Наведено молярність кислоти, тому можна розрахувати кількість титрованих молей: 0,050 л × 6 моль/л = 0,3 моля сильної кислоти, доданої до цього моменту. Якщо 0,3 < початкових молей основи, точка еквівалентності ще не досягнута. Якщо 0,3 = початкові молі основи, титрування відбувається в точці еквівалентності.
Реакція сильної кислоти з сильною основою є реакцією нейтралізації, яка виробляє воду плюс сіль.