Як працюють азотні шафи?

Принцип роботи азотної шафи полягає в тому заповніть камеру азотом, поступово замініть початкове повітря в шафі, а потім досягніть відносно анаеробного та сухого середовища зберігання.25 вересня 2020 р

У кожній із цих шаф використовується подібна конструкція потоку азоту: чистий сухий азот подається у камеру нагнітання для рівномірного розподілу в усіх камерах. Азот витісняє більш важке, насичене вологою повітря, яке видаляється через автоматичні запобіжні/спускні клапани (RB).

Шафи для зберігання азоту є призначений для зберігання електронних компонентів і пластин при відносній вологості від 1% до 60% у присутності газу азоту (N2). Ці ексикаторні шафи забезпечують ідеальне середовище для зберігання там, де високий рівень окислення викликає занепокоєння. У таких сухих камерах N2 повітря замінюється газоподібним азотом, щоб уникнути проблем з окисленням.

Як очищення азотом видаляє вологу? Будучи сухим інертним газом, азот витісняє кисень і вологу, що в ньому міститься. Продувка камери азотом по суті замінює внутрішню атмосферу сухою атмосферою.

Серія електронних сухих шаф із середньою та низькою вологістю може контролювати вологість, тоді як контроль вологості в азотній шафі є автоматичним, а діапазон контролю вологості становить 1%-60%. Обидва ці предмети виконують функцію зберігання, кожен має свої переваги та недоліки.

Газоподібний азот найчастіше використовується під час продувального випаровування, оскільки він забезпечує найшвидшу швидкість випаровування та є перевіреним безпечним середовищем для сушіння, яке становить мінімальний ризик для аналізу. Сухий азот вважається інертним газом, що означає, що він хімічно неактивний.