Як працюють сузір'я?
Стосовно того, як утворюються сузір’я, факт полягає в тому, що вони не утворюються в результаті жодного фізичного процесу, і зірки, які утворюють сузір’я, взагалі не пов’язані одна з одною. Зазвичай сузір’я – це лише випадкове розташування зірок, які з нашої точки зору здаються поряд одна з одною.
Сузір'я залишаються однаковими ніч за ніччю. Візерунки зірок ніколи не змінюються. Однак щоночі сузір'я пересуваються по небу. Вони рухаються тому, що Земля обертається навколо своєї осі.
як взаємне положення Сонця змінюється, коли Земля обертається навколо Сонця, тому різні сузір’я стають видимими в різних частинах нічного неба. Наприклад, Скорпіон видно лише влітку на вечірньому небі Північної півкулі.
Оскільки сузір’я знаходяться у фіксованому місці, їх часто використовують як орієнтири на небі. Багато зірок, туманностей та інших об’єктів названо на честь сузір’їв, у яких вони розташовані. Наприклад, метеорні дощі названі на честь сузір’я, звідки, здається, виходять метеори.
Протягом року сонце здається перед різними сузір’ями або «всередині».. Через місяць сонце з'являється в Близнюках; наступного місяця в Раку. Дати, зазначені в гороскопі газети, визначають, коли сонце з’являється в певному астрологічному знаку.
Візерунки зірок на небі залишаються незмінними, хоча здається, що вони рухаються по небу щоночі. В одному місці ті самі зірки чи сузір’я можна побачити не щоночі, а лише сезонно. Коли Земля обертається навколо Сонця, через розташування Землі на її орбіті видно різноманітні зірки.