Як розрахувати відбиття?

Рисунок 1.5 Закон відбиття стверджує, що кут відбивання дорівнює куту падіння– θ r = θ i . θr = θi . Кути вимірюються відносно перпендикуляра до поверхні в точці, де промінь падає на поверхню.

Блискоміри або глянцеміри Це інструменти, які використовуються для контрольованого та надійного вимірювання дзеркального відбиття об’єкта чи поверхні.

θ c = sin −1 ( n 2 n 1 ) для n 1 > n 2 . Повне внутрішнє відбивання відбувається для будь-якого кута падіння, що перевищує критичний кут θc, і може мати місце лише тоді, коли друге середовище має менший показник заломлення, ніж перше.

Відображення відбувається Коли світлові промені, що падають на поверхню, стикаються з нею, вони відхиляються і повертаються в середовище, звідки вони вийшли, під кутом, рівним куту падаючого світла., дуже відрізняється від заломлення.

Відображення Це має бути зроблено від першої особи, тобто з дієсловом, що стосується того, хто пише: «Я». Це виражається в способі відмінювання дієслів. Наприклад: «Я думаю», «Я спостерігаю», «Я вважаю» сполучаються від першої особи. Упорядкуйте ідеї за абзацами.