Яка частота балістокардіограми?

Це життєво важлива ознака в 1–20 Гц частотний діапазон, який спричинений механічним рухом серця та може бути записаний неінвазивними методами з поверхні тіла.

Діапазон частот: S1: 123 Гц, S2: 96 Гц, S3: 79 Гц, S4: 70 Гц. S3 виникає через 120–180 мс після початку S2. S4 відбувається за 90 мс до S1. Частотний діапазон шумів 200-600 Гц.

БЦЖ відстає від ЕКГ, оскільки електрична активність викликає механічну дію. В останні роки балістокардіограма (БЦЖ) була переглянута як ненав'язливий метод визначення серцевих скорочень.

Частоти ЕКГ зазвичай знаходяться в діапазоні від 0,5 до 150 Гц, і фільтри, призначені для видалення шуму за межами цього діапазону — на високому або низькому рівні — відносно прості. Процес стає складнішим, коли перешкоди накладаються на діапазон частот ЕКГ.

На відміну від стимуляції низької сили, подразники сили дефібриляції найбільш ефективні з високою частотою (200 Гц) імпульсів (2 цикли).

Фонокардіографія дозволяє виявляти субчутні звуки і шуми і робить постійний запис цих подій. Навпаки, стетоскоп не завжди може виявити всі такі звуки чи шуми та не записує їх виникнення.